Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvarisztikai boltokban...

Akvarisztikai boltokban kapható faágak, gyökerek elő vannak már készítve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2015. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hú nem szabad onnan venni! Mi bármit csináltunk vele még hónapok múlva is kiázott belőle valami, amitől úgy nézett ki az akvárium mintha belepipiltek volna.


Greenaqua. Innen vegyél ők a legjobbak. Ők a legjobbak. Úgy tudom rendelni is lehet. Ja és minden csodaszép!

2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mangroove gyökereket vettem már 4 helyen de mindenhol rendebe volt. Azokat csak lemosni kellett a portól.
2015. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hadevla ***** válasza:
100%

Nekem is van kettő, mind boltból.

Az, hogy színezi a vizet az nem az előkészítés, hanem a fából kioldódó csersav miatt van, ami nem ártalmas a halakra. Idővel a színezés megszűnik, a fa méretétől függően.

2015. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Red Moor pl nem színezi a vizet, és nem is savanyítja.
2015. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak itt érdekes műfák, gondolom ebből nem oldódik ki semmi, mert kerámia

[link]

2015. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szörnyen is néznek ki 6-os, giccs parádé :)
2015. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elég sok fát vettem különböző akvarisztikákból, a vasfákat egy hétig áztattam, mielőtt betettem (naponta kicseréltem az áztatóvizet,így mindig láttam, milyen ütemben lassul a kioldódás), a többit csak lemostam. Sosem volt semmi gondom velük.
2015. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:
A halas boltokban spéci trópusi fákat árulnak, amik előkészítés nélkül mehetnek az akváriumba, a legtöbb azonnal le is süllyed. A red moor szokott taknyosodni az első pár hétben, a többi pár hónapig sárgítja a vizet, de alapesetben ezek nem jelentenek problémát. A takony mondjuk megárthat egy biológiai szűrés nélküli akváriumnak, a csersav meg egy afrikai sügéresnek, de ezek már felhasználási hibák.
2015. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2015. júl. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!