Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van különbség hogy ha én 3db...

Van különbség hogy ha én 3db pc ventilátort 9V os adapterről hálozatról vagy 9V os akus elemről üzemeltetek?

Figyelt kérdés
mert van itthon mind kettő de adapterről nem szeretném levágni a csatlakozóját így ha ugyan úgy müködik elemről akkor inkább arról működtetném. Köszi a Segítséget!
2015. júl. 25. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség, hogy jóval drágább elemeket venni.


Nem tudod valahogy rá szigszalagozni a vezetékeket?

2015. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de tölthető elem. Érted az a gondom hogy ha levágom a végéről a csatlakozót akkor már másra nem használhatom.
2015. júl. 25. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én értem, te nem érted.

Én a csatlakozóra gondoltam ráragasztani a vezetéket.


De a tölthető elem is jó lehet.

2015. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Ki kell próbálni, hogy mennyi ideig bírja az elem. Igaza van az első válaszadónak, rá lehet azt sérülés nélkül is szerelni. Én pl úgy oldottam meg, hogy egy régi 9V-os elem csatlakozóját leszedtem és annak a hátoldalára forrasztottam a vezetéket, bármikor levehető ugyan úgy mint egy elem.
2015. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elviszed az adaptert a Conradba, oszt megmondod:

Kérek egy ilyen csatlakozót, ennek az ellendarabját, lengőt. ÉS akkor kapsz egy kis csatlakozót kb 200 Ft-ért amit rákötsz a ventillátorra és akkor rá tudod dugni az adaptert.



Vagy levágod a csatlakozót az adapterről, de úgy, hogy hagysz legalább 10 centi drótot a másik végén is és egy csokival összetoldod amit elvágtál:

[link]

Akkor a csatlakozó rajtmarad, útközben meg ott a csoki.

Ezt hívják csokinak, ezt a sorkapocsot:

[link]

Ebből levágsz egy késsel két szeletet.

A csokira rákötheted utána a ventillátorokat.

2015. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!