Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alganyaló pároztatása? Többi...

Alganyaló pároztatása? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú és kettő lány alganyalóm.Nagyon szeretném ha születnének kis alganyalóim !! Sokan irják, hogy uborkával , répával, tökkel kell etetni őket de én olyant is ismerek aki ezek közül semmit sem tett az akváriumába és mégis születtek neki alganyalói. Mit tegyek, hogy nekem is szülessenek ? Előre is köszönöm a válaszokat !

2015. júl. 27. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki kérem irjon !!!
2015. júl. 27. 18:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem alganyalónak hívják azt a szerencsétlen halat...

Mekkora akváriumban vannak?

2015. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kell őket etetni, aki nem adott nekik tököt/répát/fokhagymát/dinnyét/uborkát stbt... az adott nekik valami algaevőknek való kaját

először is:

mekkora az akváriumod?

mik vannak mellettük?

mekkorák az algaevők?(illetve milyen fajták, mert lehet hogy nőstény helyett plecod van csak még fiatalok, gyakran nem tudják őket megkülönböztetni pedig nagyon egyszerű)

2015. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
60l az akvárium, biztos vagyok benne, hogy egy fiú és két lány !! (onnan vagyok biztos, hogy egy fiú és két lány, hogy aki nem adott zöldségeket és akkor is születtek alganyalói attol van 2 alganyaló (1 lány és 1 fiú))
2015. júl. 28. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
mik vannak mellettük?
2015. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 zebradánió, 2 guppi, 4 neon
2015. júl. 28. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
És ilyen kicsi helyre mi a szarnak akarod őket pároztatni?
2015. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!