Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120 literbe milyen halak...

120 literbe milyen halak mehetnek egy platti és guppi mellé?

Figyelt kérdés
45-ről 120literes akváriumra váltottam. 1 plattim és egy hím guppym van, már az új helyükön úszkálnak. Milyen halakat tudnék venni melléjük?(anyukám kívánságára esetleg valami nagyobb testűt?)Egy csapat zebradánió/neon?

2015. júl. 27. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A platti és a guppi csapatban érzi jól magát, tehát ezeknek a halaknak a létszámát kéne emelni kb 8-8 darabra; és tehetsz mellé egy ancit, szerintem jópofa, anyukádnak is tetszene.
2015. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem zebradániót is tehetsz, viszont ha teszel akkor vigyázz, hogy legalább 6-8 példány legyen (mert a zebradánió csapatban élő hal ) !! :)
2015. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anyukák valamiért mindig aranyhalat szeretnének. Ha nálad is ez bekövetkezne, légy határozott és mond meg,h utánajártál és nem való ekkora akváriumba. Vehetsz még bele 4-5 plattit, mindenféle színben. Hím guppi is mehet bele még pár darab. Egy csapat dániót is elbír még az akváriumod normális szűrés, vízcsere esetén. Mivel fogod szűrni az új akváriumot?
2015. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy még ez a hely is kicsi lenne egy aranyhalnak:)

Új, nagyobb szűrőt fogok venni a héten, addig is egy aquael fan-mini plus 260l/h és egy 250l/h szűrő van benne. Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :)

2015. júl. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!