Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alganyaló verekedése?

Alganyaló verekedése?

Figyelt kérdés

Az algnyalók szoktak verekedni ? Ha igen, miért ?


Úgy láttam, hogy nekem 2 lány alganyalóm verekedett...



2015. júl. 29. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A terület megszerezéséért verekednek.
2015. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mikor fogják abba hagyni, vagy soha ?
2015. júl. 29. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium? Ha nincs meg 100 liter sok búvóhellyel akkor lehet tartósak lesznek a csatározások, de nagy kárt nem tudnak egymásba tenni.
2015. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
60l az akvárium
2015. júl. 29. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem sok jóra ne számíts ez ügyben. Az egyiket add el valakinek.
2015. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

60 literben tartja a halait ráadásul helytelenül,nem akar nekik kaját se adni mert más se adott nekik aztán majd elpusztulnak és jön hogy jaaaj én mindent megpróbáltam de elpusztultak...

[link]

2015. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyobb alapterületű akvárium kellene, és egymástól távolabb kialakítani nekik a helyeket, főleg természetes fákkal, etetésnél is a főtt zöldséget ezek a fák közelébe kell dobni, jó messze egymástól, sokat időznek a fákon, kell az emésztésüknek.

Nekem 115 literbe van két nőstény, el kellett őket szeparálnom, dupla farakással, mostanában főtt cukkini, dinnyehéj, répa, uborka a menü, mindenből dupla van.


Van, hogy helyet cserélnek, egy helyen nem viselik el egymást, de béke van, mesze vannak a fák egymástól.

2015. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem zöldségeket szoktam adni hanem alganyalótápot !
2015. júl. 31. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:

A spirulina tablettára gondolsz szerintem, lehet azt is adni, ha éppen nics főtt zöldség, de a zöldség jobb, egyrészt olcsóbb, főleg ha főznek otthon, másrészt szebbek a halak, nem utolsó sorban nem verekednek, mert elfoglalják magukat a zöldség rágcsálásával, elég sokáig tart.


Pl 2 db méteres répa legyen 50ft, a dinnye héj kukába menne, de az uborka sem eget verő összeg ilyenkor, egy nagy doboz spirulina meg 500ft, és nincs 1 dl.

2015. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egyrészt olcsóbb"


Akváriumnál mindent éves szinten számolok, pl ha elfogy 1 nagy doboz spirulina havonta akkor az 6000 egy évben, egy 10 wattos szűrő 3600 egy évben, hozzá a növénytáp, egyéb haltáp is szép összeg, nem beszélve a világításról, több fénycső esetén legalább 1 fénycsövet ajánlott cserélni évente stb Végül is ha még spórolok is, meg jobb a halaknak, akkor miért ne adjak zöldséget, fel lehet fogni így is.

2015. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!