Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Eléggé nem figyeltem...

Üdv! Eléggé nem figyeltem oda mostanában az aksimra sajnos lustaságból, de most kimostam az egészet, és szeretném újrakezdeni! Ehhez lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Tehát részletesen: az akvarisztikai "pályafutásom" elején teletömtem az 54 l-es aksimat halakkal sajnos... és egyre büdösebb lett, olvasgattam és megpróbáltam egy jól működő aksit megcsinálni, mindíg szépen rendbe raktam a szűrőt, csináltam pár10%os vízcseréket amikor volt kedvem! De mindíg büdös maradt az elején felgyülemlő kosz miatt. És a berendezésem (Díszek: hajó stb. nemérdekes) talán beszívták ezt a néhány hónapig büdösödő vizet, ma nekiálltam 5 órán keresztül teljesen kitakarítottam a kavicsokat mindent felforraltam (Berendezéseket) amit csak lehet, és szépen elhelyeztem őket. Friss víz ment bele, most 2 szűrővel tisztítom még néhány napig a volt aksim vizéből egy kicsit beoltottam (egy pohárral) - nemtudom mennyit számít - és a víz ugyanolyan büdös. A berendezések felforralás után is ugyanolyan kén szagúak sajnos. ha felkavarom a kavicsokat, semmi nem jön ki alóla, egyáltalán nincs bent semmi kosz stb. El fog múlni a rossz szag, vagy elrontottam azzal, hogy visszatettem a cuccokat? Köszi előre is
2015. aug. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Halak vannak benne?
2015. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen, most a pótaksiba vannak, de abból is csak kettő :(
2015. aug. 2. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor passz.

Várjál vele addig, amíg a másikban kibírják a halak.

Ja, és nem ártana élő növény.

2015. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kéntartalmú illatanyagok erősen kötődnek a felületekhez. A szaglás érzékenysége egyébként egyénileg nagyon változó, de minden akváriumnak van valami szaga, épp úgy, mint egy természetes víznek.
2015. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!