Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendelt már valaki a Tropus...

Rendelt már valaki a Tropus szegedi akvarisztikai boltból? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahogy mindig máshonnan rendeltem eddig, úgyhogy az még kimaradt, nincs személyes tapasztalatom.


Azt tudom, hogy mióta létezik webshop Magyarországon, azóta léteznek, folyamatosan megújulnak, úgyhogy annyira nem csinálhatják szarul.

2015. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 raptorus ***** válasza:
Rendelni nem rendeltem, csak személyesen vásároltam. Azon kevés boltok egyike, ahol az eladó profi, ért az árújához/esetünkben a halakhoz s egyéb akvarisztikai cuccokhoz, jó tanácsokkal tud szolgálni, ha távolabbra viszed az élőlényt, feltankolják oxigénnel pl...jó árúik vannak. Igaz, a minőséget egy kicsit megfizettetik, de ez ezzel jár. Meggyőződésem, hogy a rendeléseket is hasonló ügyességgel rendezik! :)
2015. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!