Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
8 órás áram szünet lesz.
2015. aug. 7. 07:24
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
Szünetmentes táp, elemes légpumpás szivacsszűrés a szűrőd szivacsát felhasználva, vagy ha ezek közül egyik sem megy, akkor kivárod, és utána napi 30% vízcsere egy pár napig.
2015. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mekkora akvárium? Mennyi hal?

Ezek nagyban befolyásolják a dolgot. Ha nem vagy túltelepítve akkor jó eséllyel nem lesz semmi gond. 1-2 nappal előtte ne adj nekik enni.

Nálam pont tegnap volt 8 órás szünet. Nem volt semmi gond. Ha van fagyasztott kajád, vigyázz, h nehogy felolvadjon.

2015. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nincs benne hal.Egy hete inditottam.
2015. aug. 7. 10:17
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Akkor nem lesz gond. Maximum továbbtart majd a bejáratás pár nappal.
2015. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért biztonságképp vehetnél egy elemes légpumpát.

[link]

Ha majd benne lesznek a halak és szintén jön egy ilyen áramszünet, az ijesztő. Legalábbis én mindig beparázok.


Multkor is így semmi előjel nélkül áramszünet volt itthon, amikor így este gépeztünk. Beparáztam, hogy leálltak az akváriumok. Elemlámpával megtaláltam az elemes légpumpát az egyik szekrénybe és elkezdem összerakni. 2 új elemet beletettem, a levegő csöveket ráhúzkodtam, erre mire kész lettem vele, visszajött az áram :D

2015. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!