Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A patkány megeszi a kishalat?...

Peszi 1973 kérdése:

A patkány megeszi a kishalat? Ki tudja fogni egy tóból?

Figyelt kérdés
A patkánymérgen kívül hogy lehet elriasztani? ( Nem riogatni akarom, hanem, hogy a közelbe se jöjjön :) )

2015. aug. 8. 13:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja, a 10-es kommentet a kérdezőnek is írtam, pl jó a gazdaboltban kapható 1 kg-os kiszerelésű, késleltetett hatású zselés, de csak úgy ahogy írtam, mindenki úgy jár aki másként adja mint a 3# válaszoló, 1 alkalommal lehet pár elhullott patkány, vagy egér, utána soha többet, érdekes, hogy valamiért más méreg sem kell nekik utána, ha egyszer el van szúrva a csalétek.


Én végül is, ha 24 óra alatt elfogy a kitettből pár tasak, akkor beveszem az összeset már, két nap múlva pusztul el ami megette, utána szünet, minimum 1 hét.

2015. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pl ez jó: [link]
2015. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja most láttattam, hogy Salx Narval ugyanezt a mérget ajánlotta, nekem is bevált.
2015. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!