Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumba jó ez a...

30 literes akváriumba jó ez a párosítás 2db endler hím, Red cherry garnéla hím/nőstény? + növények

Figyelt kérdés
Sziasztok,Aquael Fan 1 szűrővel.Vílágításnak 6500k ízzót akarok.
2015. aug. 10. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Endlerből több kell.Vegyél 6-ot.
2015. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem kicsit sok lenne 30 literre 50 re javasolnak annyit.
2015. aug. 10. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hím is megvan magába.

RC-ből mehet 10 db.

Szerintem jó társítás.

2015. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 raptorus ***** válasza:
100%

Egyezzünk ki 4 endlerben, de a hat sem tragédia. A hímek jellemzően kisebbek s ha nincsenek lányok, a túlszaporodás sem áll fenn.

A RC-k majd elkezdenek szaporodni valószínűleg, az Endlerek ugyanis nemnagyon ritkítják őket (max a nagyon piciket, de ez a szaporulaton alig lesz észrevehető).

Az izzó nem túl meggyőző, de ha kezdőknek szánt, nem túl igényes növényekből pakolsz be, akkor talán nem lesz gond :)

Amúgy kellemes kis akváriumnak tűnik, ha betartod a bejáratást s az egyéb "szabályokat", akkor nem hinném, hogy gond lehet vele!

Sok örömöt hozzá!

2015. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 10. 18:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Am és a garnéla szaporulat nagyon le tudja terhelni a vízet? kb menyi utódjuk lehet?Nézegettem oldalakat de csak anyit írtak h szaporitása könnyű.
2015. aug. 10. 18:56
 7/7 raptorus ***** válasza:

Am és a garnéla szaporulat nagyon le tudja terhelni a vízet? kb menyi utódjuk lehet?Nézegettem oldalakat de csak anyit írtak h szaporitása könnyű.


Nálam nem tünt fel, hogy leterhelnék...persze, nagyobb aksi volt, de voltak bőségesen, csúcsidőben százával s nem vevődött észre a paramétereken. Ha van növényzet, főleg ha sűrű, akkor elkezdenek szaporodni, de egy ponton maximalizálódik a számuk (30-s aksiban...hát, nagyon saccra pl. 50 körül), nem fogják "kinőni" az aksit :) Nekem két hónap alatt elszaporodtak "rendesen", pedig egy 200+-s aksiba indítottam öttel :) (8-10-nél többet nem is érdemes vásárolni: ha tetszik nekik a hely s a körülmények, akkor úgyis elkezdenek szaporodni, ha véletlenül nem, akkor meg kisebb a veszteség)

2015. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!