Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit rakhatok még az akváriumba?

Mit rakhatok még az akváriumba?

Figyelt kérdés
Van egy 80 literes akváriumom. Jelenleg van benne két anci meg egy darab regan csuksasügér,bár szerintem ez valami keresztezett változata lehet. Milyen halakat rakhatnék még az akváriumba? Valami ragadozót szeretnék,ami nem annyira bujkálós és inkább a középső meg a felső vízrétegekben mozog.

2015. aug. 11. 17:08
 1/4 Aquafan válasza:
www.diszhal.info
2015. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Az a baj, hogy amit ajánlani tudnék az 80-literben nem tartható, sőt igazából a csukasügér sem, az ancik is csak határesetként. Ha viszont kisebb halakat teszel be, azokból valószínűleg ebéd lesz. Talán majd valaki okosabbat is tud mondani.
2015. aug. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Valami ragadozót szeretnék,ami nem annyira bujkálós és inkább a középső meg a felső vízrétegekben mozog."


1. De ha nem bujkálós halat szerettél volna, akkor miért vettél ancit? Ráadásul rögtön kettőt is? :D


2. Miért, a regan csukasügér bujkál? Az akvárium alsó és középső részét használja, mint a legtöbb sügérféle, de ahogy elnéztem megfelelő környezetben egyáltalán nem szívbajos. Én keresnék valami stresszforrást az akváriumban: vízminőségtől is szoktak bujkálni, rémüldözni, de attól is, ha kevés a növény és a dekoráció.

2015. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne ért félre: az ancik korábbról vannak, a csukasügér nem nagyon bujkálós csak van bent egy gyökér ami alá bejár meg ugye-ahogy mondod- alul van leginkább.
2015. aug. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!