Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek tartsak csak...

Szerintetek tartsak csak vitorláshalakat, mondjuk 4 vagy 6 darabot vagy esetleg milyen más halakkal tarthatnám őket együtt? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval elég kezdő vagyok ebben a hal témában,viszont sokat olvastam a haltartásról. Gondolkoztam guppin és neonhalom,mert azok valók inkább kezdőknek,csak őket tűl unalmasnak tartom. Nagyon tetszik a vitorláshal és szeretnék is csak olvastam hogy agresszívek lehetnek és megehetik a többi halat

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. aug. 15. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Üdv 1. Mekkora akváriumod van? Másrészt a vitorláshalnak nagy úszó terület kell és nem kedveli a izgága halakat maga mellet. Én 2 vagy 4 db vitorláshalat tartanák attól függ mekkora az akvárium ha ez meg van akkor én mindenféle képen páncélos harcsákat tennék melléjük úgy 6-8 db ot hely függő ez is.Remélem segítettem.
2015. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:
Akvárium mérete a lényeg most vitorlásokat nem tudsz 50 literben tartani.Másik megjegyzés gyakorlatilag a guppikat már úgy túltenyésztették,hogy már nem lehet ajánlani kezdőknek mert nehezebb a tartásuk mint anno volt max endler guppit ha be tudsz szerezni az mehet viszont vitorlás hallal együtt tartani már nem célszerű....
2015. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek :)
2015. aug. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!