Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mutatnátok képet az akváriumot...

Mutatnátok képet az akváriumotokról?

Figyelt kérdés
és leírnátok a paramétereit ? milyen szürő , világitás , halak , hány liter stb... köszi!
2015. aug. 19. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ami már másként néz ki, és van ami friss kép, a paramétereket ne kérdezd, ha valamelyik konkrétan érdekel annak leírom szívesen, a képnevet ird meg.


Ha minden igaz megtekinthető a link: [link]

2015. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Joci nagyon szépek az akváriumaid. Mennyi van ? használsz co2t ? mert nagyon szépek a növényeid. Grat!
2015. aug. 21. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm a dicséretet.

Nincs co2, jelenleg 4 db normál akva van, 75 litertől fölfelé, egyet még nem fotóztam. Nano méret az jelenleg 2 db van, 10 literesek, van még a 15 literes üvegben lévő emers kert.

Lehet kicsit magas a szám, de nincs több gond velük mint egy cserepes növénnyel, azért van ennyi, merek többet bevállalni.

2015. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi a rossz képminőségért,a másik telefonnal sokkal jobb képeket lehet csinálni,(S5)de azok túl nagy fájlok,ezért nem lehet feltenni a képeket a kepfeltoltes.hu-ra.


Tápot nem használok.Régebben használtam Easy Life Profitot,de egyszer elfogyott.Gondoltam,hogy majd rendelek,de amíg nem tápoztam,addig sokkal jobban nőttek a növények.Gondolom azért,mert a víz nálunk nem központi,ezért nagyobb a nitr?it?át?ogén tartalma.(egyszer ezt írták,hogy lehet azért nem lágyult meg a víz semennyit sem a forralás után,mert sok benne a nitr?ogén?it?át)


1.akvárium

30 liter

szűrő:AQUAEL fan 1

világítás: 15 W

halak: 10 kis szifó + RC-k

növények:bacopa caroliniana,jávai moha,anubias

[link]


2.akvárium

63 liter

szűrő:AQUAEL fan mini + EHEIM pickup 2012

világítás: 1x24 W T5

halak: 4 vörös karcsú díszmárna,6 foltos páncélosharcsa,1 hím betta,6 ékfoltos razbóra + RC-k

növények:bacopa caroliniana,jávai moha(majd füvesíteni akarok vele,de még nem éledt meg eléggé,ezért nem akarom visszavágni),hólyagos vizikehely,microsorum,cryptocorine,anubias

[link]


3.akvárium

98 liter

szűrő:AQUAEL fan 2 + Tetra ex 600

világítás: 2x18 W T8

halak:8 vörösorrú pontylazac,10 neonhal,1 sziámi ormányosmárna,2 anci + RC-k

növények:anubias,valiznéria,hólyagos vizikehely,indiai vizicsillag,jávai moha,bacopa caroliniana,cryptocorine,gömbmoha

[link]

2015. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akváriumgelle képminősége nem a legjobb de még igy is szépek élőbe gondolom mégszebbek :)
2015. aug. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!