Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet valami bajom? (komoly...

Lehet valami bajom? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés
növényeket igazgattam és bent volt a kezem az aksiba a kék gurámim meg úgy megcsípet hogy szúnyogcsípés szerű sérülés lett a helyén. De nem csak egyszer csipet belém hanem azon a pontot így sorozatba. Mit csináljak a sérüléssel? valami bajom lesz? Köszi!
2015. aug. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet a sérülésről, akkor lehet mondani valamit.
2015. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy "szúnyogcsípést" sérülésnek nevezni azért az enyhe túlzás. Nem gondolod? :)
2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem tudom milyen kék gurámid van az enyémek is nekimentek a kezemnek fészekrakáskor de, hogy megsebezzenek ilyent még nem halottam, max csikiztek kicsit.:D Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem igaz, csak leültem a döbbenettől. Minden esetre fertőtlenítsd le ha megsérült a hám, mert a vízben azért lehetnek kórokozók, bármilyen fertőtlenítő megteszi.
2015. aug. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ezt komolyan kell venni lehet már az intenzíven van szegény kérdező, vigyázni kell a csápjaikkal, össze vissza kaszabolják az embert, fejelnek és a válldobás a legrosszabb:(
2015. aug. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem is imádták tépkedni a szőrszálakat a kezemen. De ilyet nem okoztak. Akkor érdemes figyelni a sérülésre, ha haltbc-sek a halaid.
2015. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!