Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire baj ha mondjuk...

Mennyire baj ha mondjuk elpusztul egy halam és én aksiban hagyom?

Figyelt kérdés
elég növényes az aksim és lehet hogy nem tudok majd kihalászni egy halat ha elpusztul.
2015. aug. 28. 12:51
 1/5 Dioxyde ***** válasza:
velszeg a többi hal megcsócsálja,de úgyis észreveszed ha eltűnik egy halad.
2015. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tomaszcool ***** válasza:

Azt írják/mondják, hogy eléggé terheli a vizet egy elhullott tetem, persze a hal méretétől is függ a dolog.


Én azt javaslom, hogy ha van lehetőséged, akkor tegyél pár garnélát, csigaevő csigát az aksiba és ők szépen megoldják ezt a problémát.

2015. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk extrém példa, egy 60 literes akváriumba elhullik egy termetes aranyhal, vagy egy 25cm es pleko annak az akvának reszeltek.

Ha egy akváriumba elpusztul egy olyan hal, aminek megfelel az adott akvárium, méretben, víztömegben, akkor abba semmit nem vesz észre a tulajdonos, egyel kevesebb lesz, és lehet, hogy soha nem kerül elő.

2015. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze ha látja valaki akkor kiszedi nyilván, de nem kell feltúrni érte az akváriumot, sőt ha valaki feltúrja, hogy megkeresse a tetemet, na azzal csinál kárt.
2015. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Úgyis feltűnik ha nincs meg a hal minden nap foglalkozik az ember az akváriumával hacsak annyit,hogy megeteti feltűnik ha hiányzik egy hal szerencsére nálam már régóta nincs elhullás jól össze vannak válogatva a halak van amelyik már 7 éve megvan,annó kezdőként nálam is becsúsztak bakik mikor az ember összevissza telepíti a halakat...de az már régen volt :D
2015. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!