Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűntek a régi szakemberek?

Hova tűntek a régi szakemberek?

Figyelt kérdés
felhagytak az akvarisztikával , most neveket nem sokat tudok sorolni de egy csomó tanácsadó eltűnt akik jó válaszokat adtak. Hova tűntek ? Régi szakik közül talán csak pendulum meg B.Joci van itt. Pl hova tünt Hable meg asszem jól írom az ő nevüket yourdestiny és zsebev ? ők mikor 2 éve neki kezdtem az akvarisztikának rengeteget segítettek mi van velük?
2015. aug. 30. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen beleuntak a folyamatosan ismétlődő értelmetlen kérdésekbe, amikre 2 perc böngészés után meg lehet találni a választ(pl. a "Hány aranyhal tartható 50 literes akváriumban?"). Hable szerintem a közelmúltban válaszolt itt névtelenül, bár nem esküdnék meg rá, hogy ő volt az. YourDestiny egy sügéres oldalt kezdett üzemeltetni, többet nem nagyon tudok róla.
2015. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hable egyszer írt egy hosszú választ, ezért őt, mint évek óta lelkes, önzetlen, profi válaszolót, mindenféle figyelmeztetés nélkül kitiltották az oldalról.

Teljesen jogosan annyira megsértődött, hogy létrehozta saját "kérdéses" oldalát. Azóta már beregisztrált új ip címmel, de név nélkül válaszol, és ritkán.

[link]

2015. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, hogy hova tűntek el és miért :)
2015. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

AZ élet változik.

Tulajdonképpen másrészről az is lehetne fura, hogy eddig itt voltak. Önzetlenül, felebaráti szeretetből.

Sok esetben lefikázásért, okoskodásért.


Én is sokat válaszolok itt, de az étel ital kategóriában is, mert az a szakmám.

És a legjobb szándék mellett napi szinten küzdök a beszűkült tudatú nulla gasztronómiai kultúrájú begyepesedett hülyékkel, az aktuális agyfosás vezette divatmajmokkal, a dilettáns kontárokkal, aki természetesen mindenkinél mindent jobban tudnak.


Ha nem válaszolnák étel-ital kategóriában, kb 90% fölötti lenne az arányom, ott csak a piros kezet ismerik, mert olyan végtelenül sötétek, hogy a saját hiányosságaik mértékét sem tudják felmérni.


Akkor miért válaszolgatnék ott bárkinek?

Miért ne unnák bele? Miért ne szarnék az egészbe egy nagyot?

A szakács szakma egy 3 éves szakma, ami egy ugródeszkának jó ahhoz, hogy a további 5-8 évben intenzíven fejlődve, elmondhassa valaki magáról, hogy tud főzni.

De azért a kontárok megmagyarázzák....

Meg a vállalkozók gyakorikérdés válaszolókkal akarnak étlapot íratni, ami hogy ha egy külsős szakembert bérelne fel erre, alsó hangon negyedmillióba kerülne.

Vicc az egész.


De itt is ez van.

A sok zombi b-szik utána nézni a legalapvetőbb dolgoknak.

Nem tudom, ha egy zebrát akarna tartani, akkor nem nézne utána, hogy elfér e a 3. emeleti 2 szobás panel gardróbjában?

Mert arányaiban ilyen az átlag hal tartás.

A hal akváriumba való. Ennyi.

És vesz a paraszt egy 20 literes akváriumot, tesz bele 8 vitorláshalat, és ő van felháborodva, ha valaki véletlenül azt meri mondani rá, hogy primitív gyökér.


Bele lehet ám unni...

2015. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* a -nák -okat javítsátok nékre...
2015. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozom, hogy ez a kérdés még nem tűnt el.

Általában el szoktak tűnni azok amikben konkrét nevek vannak.

2015. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem rég láttam hogy egy válaszoló tengeri akváriumairól írt lehet hogy ő hable ? igaz másnak is lehet.
2015. aug. 30. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet :)
2015. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a címe yourdestiny sügéres oldalának?
2015. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Egyenlőre ő nem sokat van pc előtt, otthonától távol melózik, ezt az infót kaptam.

2015. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!