Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 96 vagy 112 literes...

Egy 96 vagy 112 literes akváriumba sok lenne ennyi hal?

Figyelt kérdés
2 kis harcsa, 2 algaevő, 2 aranyhal, 5 vitorláshal, egy fiú és egy lány betta.

2015. szept. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülye!


Szerinted attól , hogy hal, annyi az igénye, hogy vízben legyen?


Tudod vannak a bolygón szélességi körök, hosszúsági fokok, éghajlatok, uralkodó időjárási viszonyok.

Ezekhez alkalmazkodnak az adott helyen élő állatok.


Akkor most házi feladatként, szépen keresd meg a felsorolt halak igényeit, tartási körülményeit!

2015. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aranyhal, betta, vitorlás? Olyan mint ha 1 ketrecbe akarnál tartani oroszlánt, jegesmedvét, farkast. Nem valóak össze, mások az igényei, bánthatják is egymást.

A vitorlásnak mellesleg 200 literes akváriumra van szüksége meg az aranyhalnak is. Ha ezt így megcsinálod nem sok örömöd lesz benne. A kis harcsából legalább 4-5 darabot kell tartani. Olvass jobban utána.

2015. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen sok. Nézz utánuk.
2015. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyebkent most kisebb akvariumom van es ket aranyhal meg 3 virorlas halam van es teljesen jol megvannak, egyik se bantja a masikat. Es regen nekem volt sziami harcoshalam 1 lany meh egy fiu es egyaltalan nem bantotta a tobbi halat, sot inkabb az volt a baj h a nosteny csipkedte a him uszonyat, ez egy kicsit rulza, h oroszlan farkas meg mittudomen mit mondtal meg kedves 1. Vagy 2. Valszolo, mivl ezek kozul csak a betta az agressziv es azis csak a sajat ugyanugy him fajtajaval.

Tudom hogy ti mind akvarisztika zsenik vagytok, de attolmegNem kene lehulyezni a masikat mert lehet volt mas dologban te lennel a ku*vahulye.

Az utolso valszolonak kosz.

2015. szept. 4. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Elárulom, vagy a vitorlás vagy az aranyhal szenved. Vitorlásnak 26 fok alatt hideg, aranyhalnak 25 felett meleg? Milyen hőfokon tartod őket Bajnok?

Itt leírják, h hány fokos vízre és mekkora akváriumra van szükségük ne nekem higgy:

[link]


[link]


Tessék IQ bajnok...

2015. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet más dologban én vagyok a hülye, de nem fújom a hülyeséget, hanem meghallgatom a tapasztaltabbat, utána olvasok a dolognak a neten. Te egyiket se tetted. Csak bizonygatod a hülyeséget.
2015. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 patterson ***** válasza:
díszhalinfo.hu,minden halról !
2015. szept. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem bizonygatom hülyeségeket kedves 6-os válaszoló, hanem rákérdeztem és ha már ilyenekkel problémád van, akkor ott gondok vannak.

5-os válaszoló: ezek már nagyon durva szavak: IQnajnok. Bocs de én nem tudtam, h az IQ-t az akvarisztikai tudás alapján mérik fel.

Egyébként köszönöm a rendkívül többi válaszólónak ezeket a lebaszós és hasztalan tanácsokat. Egyedül az adott használható tanácsot, aki privátba írt( neki megköszönöm még egyszer)

Egyébként nem kérek több bunkó tanácsot. Ebből 6 is elég volt.

2015. szept. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!