Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég kaptam 4 Thorichthys...

Zolomester kérdése:

Nemrég kaptam 4 Thorichthys meeki - Vöröstorkú sügeret?

Figyelt kérdés
Gondoltam míg nem veszek nekik egy külön akváriumot berakom öket ideiglenesen a gurámikhoz. Na most ezek elkezdek ásni tisztogatni készülnek az ikrázáshoz, a többi hal pedig terrorban. Mit tegyek vegyem ki öket minél hamarabb, vagy hagyjam hagy ikrázzanak ott?

#meeki
2015. szept. 4. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha leikráznak ott, akkor a többi halnak nem lesz benne köszönet, a sarokba lesznek állítva. Miért nem először az akváriumukat szerezted be? Intézz nekik gyorsan egy legalább 200 literes akváriumot.
2015. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:
Amúgy se volna célszerű gurámikkal tartani hamar megtépnék őket...hány centisek ezek a halak?mert ha ilyen 5 centisek akkor tuti nem ikráznak mert még fiatalok ha meg kifejlettek akkor tuti nyekk a gurámiknak.
2015. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudsz szerezni egy másik akváriumot, amit ugye be is kell járatni(vagy belemosni szűrőkoszt), addig egy megfelelő méretű szúnyoghálóval, aminek a széleire tapadókorongokat teszel, válaszd el a gurámikat a sügérektől.
2015. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!