Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lelehet masoltatni egy fát?...

Lelehet masoltatni egy fát? Tobb lent

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szep fam de nemtudom hogy milyen fajta es nem merem berakni az akvariumba...nem lehet valahogy lemasolni muanyagbol hogy ugyan ugy nezzen ki de viszont nem szinez,mergez?
2015. szept. 6. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
3D nyomtatòval le lehet. De sokba fog kerülni.
2015. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol láttam kerámiából, teljesen élethű volt.
2015. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es az hany ft?

Mas megoldas nincs?

2015. szept. 6. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Flexibilis csemperagasztó is alkalmas lehet, csak kell hajligatani pl rozsdamentes huzalból egy vázat, majd ecsettel el kell kezdeni felhordani a vakolatot, csinálják még hungarocell vázra is, csak azt le kell terhelni meg nem marad lenn.


A csemperagasztó rétegeit vasoxid festékkel lehet színezni, általában feketével szokás, a világos szürkétől a sötétbarnán át a feketéig lehet kikeverni szint.


Akkor érdemes belefogni ha nagy az akvárium, mert ennek is van legalább 4000ft költsége, kisebb akváriumnál, 100 liter alatt jobban jársz ha veszel red moor fát, az nem színez.

[link]

2015. szept. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3d nyomtatóval szerintem több száz ezer Ft lenne
2015. szept. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl ez: [link]


vagy ez: [link]


én drótból hajlítgattam meg, meg lett szűrőkamra is: [link]

2015. szept. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!