Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes macskaalmot szórni az...

Érdemes macskaalmot szórni az akváriumba a talaj alá?

Figyelt kérdés
Írják, hogy talaj javító hatású,elősegíti a szemét komposztálódását, humuszosodását. Esetleg növényes akváriumba a növény táptalaj alá vagy belekeverni?

2015. szept. 6. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Persze csak olyan macskaalom ami Kizárólag természetes anyagokból álló készítmény. Komponensei az állat szőrzetével, bőrfelületével koherensek.

Szembe, szájba jutva irritáló vagy mérgező hatása nincs!

2015. szept. 6. 19:42
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:

Önállóan jó kérdés, hogy ér-e valamit. Holnap készítek elő egy táptalajos tesztet, majd lesz ez is egy teszt. Nekem bentonitos van itthon.


Ha tápanyagot is akarsz adni a növényeknek, a virágföld 4-5cm fedőtalajjal működik.

2015. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké.Kíváncsian várom a végeredményt! :) Igen tudom gondoltam abba bele lehet keverni vagy az alá legalulra.
2015. szept. 6. 21:38
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Apró szemcsés takarótalajjal vastagon takard mert a bentonit piszokul bezavarosítja a vizet ha felkeveredik és ha le is tisztul mindent belep a pora. Én táptablettának használom tőzeggel gyúrva. Ugyan ez a helyzet a zeolittal is, púder finomságú ne tévesszen meg, hogy granulált szemcsékben forgalmazzák. Ültetőtál használata esetén ajánlanám tőzeggel keverve, de csak úgy leteríteni nem biztos, hogy jó ötlet. Mielőtt az akváriumba tennétek azt tanácsolnám próbáljátok ki egy edényben.
2015. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!