Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy iszapos kicsit mocsara...

Orrszarvú kérdése:

Van egy iszapos kicsit mocsaras beütésű akváriumom (9 l-es) csigák vannak benne, de szeretnék valami halat is ami kényelmesen elfér és illik a mocsaras környezetbe. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!!!!
2015. szept. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Élő hal tartására alkalmatlan. Törvény tiltja 30 liternél kisebb akváriumba kifejlett hal tartását. Garnéláknak még talán elmegy, de én azokat is nagyobb akváriumba tartanám.
2015. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9 literesbe semmilyen halat nem szabad és nem is lehet tartani.
2015. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2015. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Platypus ***** válasza:
Az iszap a garnélákat is kizárja, nem bírják a rossz vízminőséget. Esetleg vízibolhát, kandicsrákot lehetne bele telepíteni.
2015. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bnori2005 válasza:
0%
Vegyél bele kis neonhalakat meg algaevőhalakat főleg az algaevők szeretik az iszapos helyeket és a neonhalaktól barátságos és szép lesz az akvárium!És nem fognak veszekedni! Ha bármi kérdésed van csak kérdezz tőlem én tudom a választ az akvarisztikai kérdésekre!
2015. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem elkerülte a figyelmedet, hogy csak 9 literes az akvárium, amelybe fajtól függetlenül egy halat sem lehet egészségesen tartani. Szerintem neked is kéne még kicsit utánanézni az akvarisztikának, nehogy bárkinek is butaságokat tanácsolj.
2015. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kerülte el, világtalan a gyerek.
2015. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pucold ki, ne legyen mocsaras, akkor mehet bele pár garnéla, akasztós szűrő, csíptetős lámpa, káliumos növénytáp: https://www.youtube.com/watch?v=YOmxOZIfSgQ

https://www.youtube.com/watch?v=C38sA9uy-4k


Persze alap, hogy utána olvasol a dolgoknak: [link]


(erősen ajánlott fenti link az # 5 válaszolónak is)

2015. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 11. 18:08
 10/10 patterson ***** válasza:
nehogy tegyél bele bármilyen halat,elpusztul !
2017. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!