Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Az lenne kérdésem hogy...

Üdv! Az lenne kérdésem hogy 4+4-mm-s ragasztott üvegből tudok-e és ha igen akkor maximum milyen méretű akváriumot?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 21:16
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
300-litereset tuti lehet mert ekkora az enyém is. Az igaz, hogy mindenhová tetettem merevítéseket, de ez nem volt indokolt csak én akartam nagyon stabilra készíttetni. Kb 30-éve állja a strapát és csak normál szilikonnal volt ragasztva. Azért te FBS-sel ragasztasd.:D
2015. szept. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettő paramétert adnak meg egy üvegvastagságnál, 4 es üvegnél ez 30cm magasság, és 60 liter, példa egy 60 literes, de 35 cm magas akvánál már 5mm üveg ajánlott, vagy 30 cm magas de 70 liter oda is 5mm üveg ajánlott.


Merevítés beragasztásával túl lehet lépni a 30cm magasság, és 60 literes korlátot, de 20% fölé menni nem ajánlott, ilyen alapon max 72liter és 35cm lehet merevítéssel.

2015. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
A kérdezőnek 4+4-mm ragasztott, az-az 8mm-es üvege van, legalábbis én így értelmeztem. Valamelyikünk félreértette Jocikám, minden esetre én 8mm-es üvegre gondoltam amikor a 300-litert írtam.:D
2015. szept. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg benéztem rendesen.... 8mm üvegből természetesen nagyobb akva lehet ahogy Salx Narval írta.
2015. szept. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!