Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szép az axolotlom...

Miért nem szép az axolotlom kopoltyúja?

Figyelt kérdés
axi tartók kérlek segítsetek, van 2 axolotlom és régen szé nagy és élénk színű volt a kopoltyúja, most meg alig látszik és halvány... már kitakarítottam őket pár napja de nem javult :( mi lehet a baj?
2015. szept. 16. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium, milyen a szűrés és mit értesz takarítás alatt?
2015. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Xar a víz Ph-ja vagy vegyszaros.
2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt hogyaz egészet kitakarítottam, átmostam alaposan a növényeket (műnövények, ha az számít)a köveket meg a barlangot is... egyébként rendesen esznek nincs semmi bajuk csak ez
2015. szept. 16. 15:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Mekkora akvárium, milyen szűrés??????
2015. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom megmondndani hány literes de nagy! kényelmesen elférnek benne és bőven van hely úszkálnuk :) és a szűrés is jó, van bennt nekik jó minőségű szűrő is :)
2015. szept. 16. 15:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Mérd le a 3 oldalát az akváriumnak. A szűrőn a neve rajta szokott lenne ,vagy nézd meg a dobozán.
2015. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
35x50x22cm elvileg ez jó nekik még most hogy kisebek (természetesen ha nőnek kapnak nagyobbat)a szűrő dobozát nem találtam de elég drága volt ahoz hogy jó legyen
2015. szept. 16. 16:07
 8/14 A kérdező kommentje:
kisebbek*
2015. szept. 16. 16:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de ajánlom figyelmedbe, elég felkészületlennek tűnsz...

[link]

2015. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy 38 literes akvárium, ezeknek az állatoknak pedig egy fél négyzetméteres alapterület kéne(tekintve, hogy 30 centire növő állatokról beszélünk). A szűrő pedig biztosan túl kicsi, mivel egy megfelelő méretű gyakorlatilag mosógépet csinálna az akváriumból.


A másik hiba a teljes vízcserével egybekötött takarítás, ez többet árt mint használ. Vagy add el őket, vagy sürgősen vegyél egy 100x50-es alapterületű helyet nekik(a magasság nem fontos), a régi szűrőt tedd át az akváriumvízzel együtt és vegyél mellé egy másikat is.

2015. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!