Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adott egy 58 literes akvárium?...

Adott egy 58 literes akvárium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szereztem egy 58 literes akváriumot. Ma vettem bele 6 db halat meg egy növényt. Sajnos a nevüket nem tudom...


Mehetnek-e bele még halak, milyenek? Esetleg fűtés? Milyen szűrőt ajánlotok?


Meg van egy régi szűrő, de azt cserélni akarom, remélem addig jó lesz.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. szept. 25. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobb előtte kérdezni mint utólag, mikor üzemelted be az akvát?


Vitorlásokat látok, xhiphot meg plattit

2015. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A világításod milyen erős, hány watt?
2015. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg az lett volna a jó, ha járatod a szűrőt 3 hétig... Már mindegy. Ha lehet, akkor kérj szűrőkoszt más akvaristától és mosd bele a vízbe, a halaidat pedig add el, mert mind a xifóknak, mind a tetráknak(nem vitorlások) kicsi a hely.


Növényeket még mindenképp vegyél és ültesd ki őket, ne maradjanak a cserépben. Világításra is szükséged lesz a növényekhez.


Szűrőből minimum egy Eheim pickup 2010-est ajánlok, vagy más márkát ilyen szivacsmérettel és áramlással.

Ezeket olvasd el: [link]

[link]

2015. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2 napja, 30wattos sima, asztali lámpa.

2015. szept. 25. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát így elég sivár ez az akvárium, mindenképpen rakjál bele búvóhelyet, faágat meg élő növényeket(egy-két kevésbé fényigényes fajnak már megfelelő ez a világítás). Így az akvárium is szebb lesz és a halak sem fognak stresszelni. De ezeknek a halaknak(terta és xifó) kicsi ez a hely, őket nem tarthatod ebben(bár mintha láttam volna plattit is, nekik megfelelő).

De egy jó tanács: SOHA NE VEGYÉL OLYAN HALAT VAGY NÖVÉNYT, AMELYRŐL NEM TUDOD, HOGY PONTOSAN MILYEN FAJ, mivel a különböző fajoknak teljesen eltérő környezeti igényeik lehetnek.

A többit szerintem már az előttem lévők leírták.

2015. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a terta az tetra akar lenni.
2015. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Persze mindenképp, fogom még fejleszteni, csak egyszerre ez nem ment.

2015. szept. 25. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt megértjük, tényleg, anyagiak, időhiány, ismerős mindenkinek.

...csakhát pont, hogy a halak az utolsók, amik bekerülnek az akváriumba, miután az már összeállt, ment az egész 3-4 hetet, nem buzerálod már naponta, hogy még szebb legyen stb, stb, stb


Így most csak a halaidat kínzod és magadtól veszed el a kedvet...sajnálom.

2015. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!