Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok nekem akváriumi...

Mondanátok nekem akváriumi növényeket?

Figyelt kérdés
Feltételek:Bírja a 15NK-s vízet,ha lehet ne nőjön 30 cm nél magasabbra ha még is akkor jól metszhető legyen.
2015. szept. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hemianthus micranthemoides - apró levelű növény, ez fel tud nőni 40 cm magasra is, mert szerintem csak nő felfelé a világ végéig, de le tudod tépni/vágni a tetejét. Apró levelű, így kis akváriumban jól néz ki.


Hydrocotyle Tripartita Japan is apró levelű. Nekem ez akkor tetszik legjobban, hogyha fűnövény közt van, pl Lilaeopsis brasiliensis, vagy Echinodorus tenellus közt. Akkor olyan mintha fűben lenne lóhere. Nem pont olyan, csak nekem azt azt érzést adja.

2015. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hálásak a Cryptocoryne félék, sarjakkal szaporodnak és az egyes fajok mérete korlátozott, az egészen kicsitől a nagyobbacskákig mindenféle található..
2015. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2015. szept. 27. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hydrocotyle sp japan :3 Az egyik kedvenc növényem.
2015. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!