Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha elmegyek nyaralni 1 hétre,...

Ha elmegyek nyaralni 1 hétre, mi a jobb ha égve hagyom a neonv vagy ha lekapcsolom? Tavaj le volt kapcsolva és mire hazajöttem a valiznériám teljesen elbarnult.

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a valiznéria, de lehet kapni olyan időkapcsolós konnektort, amivel beállíthatod, hogy mikor égjen a villany és mikor kapcsoljon le automatikusan. Pár ezer ft kb.
2015. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
időkapcsolo.vagy kedves szomszéd,ismerős.
2015. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd égve, mert egy hét folyamatos működés akár túlmelegedéssel, az pedig zárlattal is járhat - akkor meg le is éghet a lakás.
2015. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
Ha a lakás nem is ég le, az biztos, hogy egy hét állandó fény megviseli a halakat és el fognak önteni az algák. Fontold meg az időkapcsolót.
2015. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Katoonene ***** válasza:
Én mechanikusakat használok, 700-1000 Forint. Évente kétszer nyúlok hozzá, óraátállításkor.
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A növényeknek is kell a pihenés, de ha égve maradna a lámpa 1 hétig, az olyan lenne a halaknak, mint ha vallatnád őket. Nincs szemhélyuk, nem tudják lecsukni a szemüket, szerintem második nap már minden bajuk lenne.


[link]

Ilyen időkapcsolót kapsz a Tescoban, vagy Obiban és ott picit olcsóbb.

2015. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a válaszokat :) beszerzek egyet
2015. okt. 2. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan világítani a halakra állatkínzás!

Te mit szólnál ha egy héten keresztül vakító fényben kellene tartózkodnod?

2016. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!