Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe szivóharcsának vegyes...

A törpe szivóharcsának vegyes halas akváriumban, kell valamit enni adni, vagy elég amit talál az akváriumba alga, vagy maradék haltáp?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, kell, méghozzá nagyon is igényes a kaja tekintetében!

A maradék haltápot nem biztos, hogy megeszi, ő nem azért van az akváriumban.

(Egyébként azt remélem tudod, hogy haltáppal heti 1-2 alkalomnál többször nem túl egészséges etetni. Te se szívesen ennél mindenféle felismerhetetlen műanyag tápokat)


Zöldségeket lehet neki főzni, forrázni, attól függően, hogy alapból mennyire kemény a zöldség.

Uborka karikát, cukkinit, saláta, spenót levelet, sárgarépát, tv paprika belsejét, borsó, kukorica belsejét....


Nagyon kell figyelni a minőségi étrendre, és hogy kerek legyen a hasa, mert rossz kaja mellett képes éhen halni!

2015. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül Spirulina tablettát is lehet nekik adni.


Nekem a nagy növényes akváriumban úgy, hogy nem etettem külön, dagik voltak a törpeszívóharcsák. De ott termelődött alga és a hemianthus micranthemoides elhalt leveleit is ették, úgy láttam.

2015. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!