Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » TF planter növénytápról van...

TF planter növénytápról van valakinek ismerete, tapasztalata? Mennyiben más mint profito, vagy a garden?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A tf planter összetétele csak felsorolás alapú, az aqua garden összetétele pontosan ismert, nem lehet nagy különbség a két táp között, mert a garden mindenkinek bevált, ami bevált azt meg nem érdemes átvariálni, plusz egy összetétel vagy jó, vagy nem.


A profito, és a garden között egy amcsi srác e-mailja alapján lehet különbséget keresni, ez meg vagy hiteles vagy nem. Tegyük fel az e-mail tartalma hiteles (akkora a különbség a két táp között, hogy szerintem kamu) ez alapján a gardenbe 2000 mg-al több kálium van, mezo elemek terén több benne a magnézium, van benne még mezo elem a kén.


Szerintem egy cenz nagy kamú, de a neten ez terjed profito összetételnek: [link]


A garden meg olvasható a flakonon: [link]


A kelátok terén van nagy különbség, a garden DTPA keláttal van, és edta, a profito csak edta. A gardenben stabilabbak a nehézfémek, elérhetőbbek a növényeknek.


A profitot nem lehet összehasonlítani a tf tápokkal, nekem van 2007 ig garden készletem, igy tf tapasztalatom nem lesz, de mindenki isteníti, mint ahogy a gardent is, szerintem nincs különbség semmi.


Ez co2 nélkül, közepes fény, nincs carbo: [link]

2015. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fentebbi linkben lévő profitos összetételt én számoltam, ez a neten terjedő összetétel, de nem igazolt összetétel, csak egy állítás: [link]
2015. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xmacx válasza:
és most hogy változtattak a profitón és hivatlaosan is ráírták a flakonra, mit szólsz? (mondjuk kalcium nem került bele)
2016. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!