Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tegyek ugrásmentessé...

Hogyan tegyek ugrásmentessé egy nyitott akváriumot?

Figyelt kérdés
nem szeretném üveglappal lefedni van hozzá de nem túlzottan tetszik úgy meg aztán pár növényt kiakarok belőle növeszteni és így lehetetlen... a víz szintet se szeretném csökkenteni valamiféle alternatív ötletet várnék... ha tudtok valami jót kérlek írjátok le előre is köszi

2015. okt. 12. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló. A felső üveglapra elsősorban azért van szükség, mert különben a gyors párolgás miatt gyakran kell utántölteni az elpárolgó vizet. A desztillált ill. RO víz beszerzése sem ingyenes és így a fennatartási költségek indokolatlanul megnövekedhetnek.
2015. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer 2mm vastag sikó lemezt ragasztottam körbe az akvárium peremére, mintegy meghosszabbítottam vele az akváriumot fölfelé olyan 20 centivel. Volt itthon olyan lemezem. Ha venni kéne úgy drága, mert csak 1x2 méteres táblában árulják a panton üzletekben. Snicerrel lehet méretre vágni úgy, hogy be kell vagdalni párszor vonalzó mentén, és utána le lehet törni.
2015. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sikó lemez = polisztirol (műanyag) lemez
2015. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétoldalas ragasztóval ragasztottam az üveghez.
2015. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha köszi
2015. okt. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!