Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Volt olyan, hogy legszívesebbe...

Volt olyan, hogy legszívesebben szakembert hívtál volna akvárium takarítás miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, írd oda a méretét is.

2015. okt. 12. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam az akváriumot tisztítani 10 naponta vizet cserélek. Pár havonta, leszívom a a mulmot, ha valahol felgyűlik. Egy akváriumot ha folyamatosan tisztítani kell akkor azzal valamilyen gondok vannak.
2015. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Volt amikor az éjszaka közepén állt le a szűrőm és akkor kellett kisuvickolnom. Akkor igen örültem volna ha valaki megcsinálta volna helyettem. De azóta van egy nagyon baba külső szűrőm, így csak vizet cserélek szinte.

100 lityós

2015. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 230 literes tengerimet ma kiganéztam, vagyis kiszedtem belőle több zsák Chondrus és caulerpa algát. Minden kőre ránőtt ez a hülye vörös alga, letépkedtem a nagy részét - jó, nem baj, én direkt azért tettem az akváriumba az algát, mert jól néz ki, csak ami sok az sok, elég gyorsan megnő. Néha ki kell tépkedni. Most a kövek össze vissza vannak, mert néhányat fel emelgettem. Jó lenne valahogy esztétikusan elrendezni, de otthagytam, nem szórakozok vele, unom. Volt pár kő, amit kivettem, és átraktam a hordóba, mert túl sok a kő az akváriumban és olyan zagyvalék hatású, ahogy ránézek. Kicsit letisztultabbra kéne csinálni, de mindegy, majd valamikor megcsinálom.
2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!