Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tul sokat voltak egyutt a...

Tul sokat voltak egyutt a bettaim?

Figyelt kérdés
Elso nap 1,5-2 orat egy borkanban hagytam a nostenyt a him mellett. Nezegettek egymast majd arra lettem figyelmes hogy epiti a him a habfeszket a borkan kore. Kiengedtem a nostenyt. Most 1,5 napja hogy egyutt vannak, nem bantottak egymast neha a him terelgetni probalta a nostenyt a habfeszek fele, de ennyi. Folyamatos epul a feszek, egesz nap azon szorgoskodik. A nostenynek egyre nagyobb a hasa, tele van ikraval. Albino nosteny. Vajon tul sokat voltak egyutt? Vagy meg varjak 1-2 napot s ha akkor se tortent semmi akkor hagyjam oket pihenni s majd probaljam ujra?

2015. okt. 19. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
No para.Mivel irtad h no a nosteny hasa valszeg meg nem kesz a parzasra.
2015. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 3-4 napig hagyd oket es ha nem akkor majd maskor.1-es voltam
2015. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2015. okt. 19. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivesen.Majd irj priviben a fejlemenyekrol :)
2015. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a hím nem üldözi túl agresszívan, nem bántja, akkor maradhat nyugodtan ahímmel. Mekkora az akvárium?
2015. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15liter. Kerlek ne oltsatok le hogy kicsi, sajnos csak ezt kaptam.
2015. okt. 20. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt kaptad akkor tartsál oda való állatokat.(garnéla, csiga) Nem muszáj bettát tartani. Minek akarod szaporítani őket, ha még az alapvető tartási körülményeket se tudod biztosítani? Hol van a nőstény ha nem épp a 15 literes akváriumba? 1 pohárba?
2015. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy masik 60l akvarium. Ott van. 3 nosteny van es egy par danio meg pancelos harcsa. csak a parzasra van a kicsi, majd a him is bekerul a nagyba.
2015. okt. 21. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jó.
2015. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, en is ugy gondolom. Es ha valaki megverodik akkor van hova kulontegyem mig meggyogyul. Masra nem all szandekomba hasznalni.
2015. okt. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!