Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes guppy, külön tegyem?

Terhes guppy, külön tegyem?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy terhes a guppym, de csak kb. egy hete van nálam és az akvarisztikában nem volt együtt a fiú guppykkal (most 3 lány és egy fiú van) ! Tehát csak egy hete lehet terhes , akkor külön tegyem ?

2015. okt. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan azért nem megy a dolog. Nyilván együtt volt a fiúkkal az akvarisztikában, csak azokat megvették mellőle és te már nem láttad őket. Mindenképpen külön kellene tenni, különben megeszik a kicsiket a többiek.
2015. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig a kicsiket tettem külön, amikor megszülettek, nem az anyát. Mert

- nehéz kiszámítani, mikor születnek meg a kicsik

- az anyát nem stresszelem "feleslegesen" akár hetekig a környezetváltozással

- ha reggel-este ránézel az akváriumra, akkor úgyis hamar észreveszed a szaporulatot. Még ha áldozatul is esik két-három kicsi, akkor is marad vagy 25-30. Akármilyen szívtelenül hangzik is, ez szerintem "kisebb veszteség", mint stresszelni az anyát.

2015. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd külön,ha nagy a növényzet,sok a búvóhely,akkor így is marad egy-kettő.

Szerintem ne akard,hogy minnél több kicsi legyen,mert aztán nem tudod hova rakni őket.

2015. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!