Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tengeri akváriumról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BtFzVv0sfF0

Arra már az elején rájöttem hogy kicsit sok bele ez a 4 hal + rák.De elméletileg fenntartható szerintetek egy ilyen akvárium?



2015. okt. 25. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. okt. 25. 11:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vészes mennyiség ez a hal, és igen, fenntartható, bár sosem volt még tengeri akváriumom. Szép álom :)
2015. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nagyon kicsi. Alig van úszótér. Szegény halk....
2015. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem. A két bohócnak is kicsi, nemhogy a sárga dokinak. Szegény. Jó hogy nem lesz öngyilkos ilyen kis úszótérrel. Ez konkrétan egy kis börtön.


Kisebb halaknak, gébecskéknek jó lenne.

2015. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha itt így egyenként végignézed a halakat, akkor megtalálod, hogy melyiket mekkora akváriumba lehet tenni. Itt általában jókat írnak. Pl a sárga dokinak 300 litert írnak, az szerintem reális.


[link]



Bohócnak 100 liter:

[link]

2015. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lágykorallt és kőkorallt sem lehet sokáig együtt tartani, egy akváriumban, mert a lágykorallok toxinokat engednek ki a vízbe és a kőkorallokat mérgezgetik vele. Hiába van aktiv szén szűrés, mindent nem szűr ki.
2015. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A leírásban írja,hogy a doktorhalat átrakja egy nagyobb 180 gallonos akváriumba,ami azért egy kicsit majd javít a helyzeten.

Szerintem,amúgy szép akvárium,csak nem túl állatbarát.

2015. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek így fog alakulni a sorsa:


Bekarikáztam kékkel a kispolipú kőkorallokat, amik legelőször meg fognak dögleni. Ezek helyett lehet jobb lett volna ha ű korallokat rakott volna be. Középen a zöld kalapácskorall fog meghalni másodikra, ami LPS.


Pirossal a lágykorallokat karikáztam be, azok szerintem megmaradnak a baloldali tengeri rózsával együtt.

[link]

2015. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ű -> mű
2015. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"elméletileg fenntartható szerintetek egy ilyen akvárium?"


Elméletileg igen, a gyakorlatban egy kezdőnek szinte kizárt.

2015. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!