Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csigák ezek?

Milyen csigák ezek?

Figyelt kérdés

Vízparton fényképeztem őket.

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. okt. 25. 12:09
 1/6 anonim válasza:
Ét
2015. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az éti...
2015. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a csíkos az talán kerti csiga. De csak annyit értek hozzá, ami a neten van. :)
2015. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg hoznék haza párat tarthatnám őket együtt, ellennének egy helyen?
2015. okt. 25. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem! Semmiképpen nem viheted őket haza! Védett faj! Vegyél achát csigát, azt tarthatod terráriumban, szép nagyra nő, érdekes, jópofa jószág. De még van pát csiga fajta amit díszállatként tarthatsz, nézz szét. Mielőtt megveszed, előtte tájékozódj! Nézz mindennek utána, olvasgass a témában!
2015. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez most mind éti? Mert az tudom hogy védett. Mondjuk olvastam olyat hogy valaki hazavitt éti csigákat,gondozta őket szépen így szaporodtak is. A kicsiket amikor már megerősödtek szabadon engedte ahogy a szülőket is. Ezzel egy védett faj egyedszámát növelte.

Vagy a képeken lévő csigák több faj de mind védett?

2015. okt. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!