Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő mire egy planária...

Mennyi idő mire egy planária megnő akkorára, hogy beazonosítható legyen hogy az?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkorára akarod, h megnőjön? Nálam max fél centisek voltak, kis világosbarna kukacok, amik az üvegre tapadva és a talajon csúszkáltak. Leszívócsővel egyenként mindennap leszívtam párat, amit épp láttam, illetve volt hogy mosogató szivaccsal töröltem le az üvegről. 1 hét mulva már nem volt egy sem.
2015. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze próbálok én is minél több akármit eltávolítani, 2 hete jelentek meg, és még nemtudtam belőlük kinézni hogy ez most akkor az-e vagy sem, 3mm volt kb a legnagyobb de még az is hófehér, viszont az "eleje" már hasonlított a planária fejének alakjához.
2015. okt. 28. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A fél centisnek ha nagyon nézed látszik a szeme.

Kb ilyenek voltak nálam

[link]

A fejformáját én nem láttam, látod ennek sincs semmi formája, inkább olyan mint egy amőba. Ki tud egyenesedni, vagy összehúzni magát. Így változhat az alakja is. Jó tudom más fotókon van egy ilyen háromszög feje, de én olyat nem láttam.

2015. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az nem a szeme, de olyan mintha az lenne :D
2015. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha hát mondjuk nálam nem volt kiszélesedő hátulja a szemtől nézve, de amúgy elég vicces jószág :D

Mindegy, szívom őket, lövöm easy carboval ami aztán túléli és megnő így is véletlen azt elcsípem, egyébként a corydorasok nem takarítanák le az üvegről a kis férgeket?

2015. okt. 28. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nálam nem ették a halak.
2015. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!