Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat vegyek? Milyen...

Milyen halakat vegyek? Milyen éri meg venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék összedobni egy akváriumot,jó nagyot szeretnék legalább 300 literest szépen megépíteni belsejét kidíszíteni komolyabb szűrőt rakni bele hogy mindig szép tiszta legyen...de problémám hogy fogalmam sincs milyen halakat rakjak bele.Esetleg vannak olyan halak amikre van kereslet tegyük fel vennék párat bele és ha lennének kishalak akkor eltudnám adni a kicsiket.Előre is köszi a választ.

2015. nov. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elevenszülőket (mint pl guppi, platti, molly) ingyen is hozzád vágják. Esetleg afrikai sügéreket, de nem tudom h megvenné e valaki, pl [link]


Tengeri halak közül van 10 ezer Ft-os hal, amit szerintem érdemes lenne, de ki garantálja, hogy nem marad a nyakadon az egész szaporulat? Lehet vennének csak 3-mat, a többi 30 meg felnőne nálad és kinyírná egymást.

2015. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást/segítséget én egyébként guppikra gondoltam nagyon tetszenek azok halak többször is volt.De így gondolkoztam..300L akváriumban vagy nagyobban lehetséges hogy már másfajta halfaj is boldogan élne. Várom még a következő tippeket! :)
2015. nov. 2. 23:28
 3/4 anonim válasza:

300literbe ha pénzt akarnék keresni simán belaraknék 2 hím bettát meg vagy 5-6 nőstényt aztán had szaporodjanak, ha van sok búvóhely a nőstények szépen elkerülik a harcot a hímekkel azoknak meg van elég helyük így nem vesznek össze a területen...ha meg igen félbevágod az aksit egy válaszfallal és kész.


A bettákat 1000+ftért el lehet adni. Vagy akármilyen gurámi val ugyan ezt bejátszhatod. Ha ezt válaszotd fedd le legalább 1 üveglappal mert labirinth kopoltyúsak és feljárnak levegőért, ha hidegebb a szoba mint a víz akkor megfázhatnak.

2015. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A betták felnevelése nagyon körülményes, időt, energiát, sok kis poharat igényel. :)

Afrikai sügerek már tarthatóak ekkora akváriumba, a kicsik egy része felnő a közös akváriumba is, és van kereslet is rájuk.


Diszhal.infon nézegesd a halakat, h neked mik tetszenek, te fogod nézni őket.


[link]

2015. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!