Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba milyen...

54 literes akváriumba milyen folyékon co2-őt illetve növénytápszert ajánlanáto?

Figyelt kérdés
Az akváriumba közepesen erős házi LED világítás van,co2 rendszer nincs tervezett növények: valisneria, anubias, tavi tündérhínár, gömbmoha, kardfű. Folyékony co2 ből illetve növénytápsóból neptun, sera vagy easy Life? Válaszokat előre is köszönöm!

2015. nov. 7. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
én easy life profitot és carbot használtam, de addig csak szenvedtem az algákkal! Abbahagytam a tápozást és eltűntek az algák! Nem tápozok csak táptalaj van a növények alatt! Nekem nem jött be!
2015. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1-est megerősítve, hülyeség ez az egész, ilyen méretű akvárium növényekkel, halakkal szépen fenntartja saját magát. Csak hát ugye a kereskedelem azért van, hogy eladják a vaknak a színes tv-t.
2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!