Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Biztos, hogy a bettám nőtény?

Biztos, hogy a bettám nőtény?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes, hogy a betta hímem kizárólag az egyik nősténnyel problémázik, mégpedig feltűnően, ráadásul az adott nőstényemnek a többiekhez képest igen sebes ütemben nőnek az úszói. Nem tartottam bettát korábban, így nem tudom, hogy ez az ivarérés normális velejárója-e, lehet annyi a különbség, hogy a másik két nőstény fiatalabb az említettnél. Előfordulhatott, hogy mégis egy kis hím került hozzám? Hogyan tudnám biztosan megállapítani?

2015. nov. 8. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Dobj egy képet és tudunk segíteni!
2015. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen elő fordulhat, hogy nőstény helyett hím, még ha megvételkor nem is látszik annak, később ivaréréskor az úszói megnőnek. Egy kép tényleg sokat segítene.
2015. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Sajnos a kis ficánkát egyszerűen képtelen voltam élesebben lefotózni, mire fókuszál rá a kamera már ott sincs. Remélem azért kivehető

2015. nov. 12. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A kép alapján hímnek tűnik.
2015. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hím, vagy sikerült kifognod egy szép nőstényt. :D De mivel kergeti a nagy hím-hím, így biztosan fiú.
2015. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!