Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A haleledel (lemezes) hany...

A haleledel (lemezes) hany honapig áll el kibontas utan?

Figyelt kérdés
+kerdes: a sorakok han napig birjak edesvizben kb? ++kerdes: most vettem nemreg egy kulsoszurot es neha az esozteton nem csak a vizet tolja ki hanem levegot is. Elofordulhat-e hogy levego megy bele ugy hogy levan zarva randesen? ez termeszetes dolog-e? masnal is van ilyen?

2015. nov. 8. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a kulso szuro az egy atman cf-600
2015. nov. 8. 23:08
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Hűvös száraz helyen visszacsavart tetővel akár 1-2 évig sincs minőségromlás a dobozon is rajta kell legyen a dátum de annak lejárta nem azt jelenti, hogy megromlik hanem, hogy veszíthet a minőségéből. Ha párás helyen, nyitott állapotban tartod, vagy víz éri, akkor pár hét alatt is tönkre mehet. A sórák édes vízben pár óra alatt megdöglik. Nézd meg a szűrőt, nincs e rajta légkeverő funkció, amúgy semmi gond nincs azzal ha bekever egy kis levegőt sőt.
2015. nov. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonomszepen :)
2015. nov. 9. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Még akkor történhet ilyen ha a belsőszűrő vagy a külső szűrő befolyóága vagy a levegőztető porlasztó túl közel van a szűrőd szívócsövéhez.
2015. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha kell nekem van nagykeráron több fele táp
2021. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!