Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a levegőztetőnek?

Mi lehet a baja a levegőztetőnek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levegőztető kagylót, ami ugye egy kis légpimpához van csatlakoztatva(TetraO típus, ha ez számít) beraktam szépen az akiba, ment gyönyörűen, aztán kihúztam, majd egy 20p mulva bedugom és semmi.. magán a gépen lehet érezni hogy valami kis alap zümmögés van, de korántsem olyanerősen, és hangosan, mint amikor ment.. a gumi csőbe voltegy 10 centi víz, kivettem, és ez lefele lógatva kifolyt belőle, de azóta se műküdik rendesen, csak ezn a kis minimális alap zümmögés, és no bubi.. szóval nem tudom ez mitöl lehet mondom a gumi csőbe épphogy került egy kis víz a porlasztón(kagyló) át, de ez ki is folyt, szóval nem értem.

2015. nov. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A légszivattyú nyomja a levegőt? Ha nem, akkor membrán tönkrement.
2015. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A légpumpa legyen feljebb, mint az akváriumban a vízszint.
2015. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nyom levegőt, nem működik mondom ilyen alap zgás, most szétszedtem es sztema tekercs mehetett tönkre vagy valami..:/ fel raktam az akvárium tetejére, de gy se jó..
2015. nov. 10. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már leírtam. Elszakadt a membrán benne.
2015. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!