Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy br.160l akiban van egy...

Gryphon kérdése:

Egy br.160l akiban van egy atman at3338-as külső szűrőm (1. perlon, kerámiagyűrű 2. lávakő 3. baktoball? (vmi múanyag golyóforma, ha jól tudom ez a sorrend). Halak vannak benne jócskán (pontylazacok, pár cory, úgy 35db).

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a külsőm nem fodrozza eléggé a vízfelszínt, beraktam mellé egy eheim 2010-et.Ugyanis az akvárium teteje el kezdett habosodni, és egy vékony hártya keletkezett rajta, ami érintésre megtörik. Fagyasztott szúnyoggal is etetek. lehet h felgyülemlett az aljzatban? heti 1/3 vízcsere olcsóbb aljzat porszívóval. Van benne növény is kb 6 kisebb tő, heti egyszer profito táp.
2015. nov. 14. 13:48
 1/1 A kérdező kommentje:
elég lenne belső helyett egy vízpumpa is??
2015. nov. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!