Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékszerteknős viselkedési gondok?

Ékszerteknős viselkedési gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ajándékba kaptam két, pár hetes ékszerteknőst, és lenne két kérdésem:


1. A teknősök akváriumba vannak, amely felénél van egy szikla szerűség, ahova ki tudnak ülni napozni. Ezt a részt egyáltalán nem akarják használni a teknősök. Mi lehet a gond? Meg van világítva, és vízzel addig van az akvárium feltöltve, hogy rea tudjanak mászni.


2. Legtöbbször az egyik teknős amikor meglát, nagyon gyorsan el kezd uszkálni, és mintha félne tőlem, menedéket keres.. Legalábbis így látom én. Vagy a víztisztítő alá búj el, vagy a vízmelegítőhöz. Ez miért lehet?


Elöre is köszönöm segítségetek!



2015. nov. 15. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

idő kell, mire megszokjàk az új helyet. az én tekim is pár hét után mereszkedett ki a kimaszora ugy hogy én is ott voltam.

a 2.kerdesre annyit tudnek javasolni, hogy tegyél nekik valami bujkalot. de vizinovenyek is jók, abban elbujva is biztonságban erzik magukat.

2015. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!