Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények erről az akváriumró...

Vélemények erről az akváriumról: www.vitalpet.hu/spd/DIV-026/Diversa-Startup-60-akvarium-szet t-ives-45-lit--CSO?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy kicsit kisebb házi készitésű akváriumom van, amibe én vásároltam meg külön a kellékeket, de mivel már szereztem egy kis tapasztalatot itt az idő a váltásra. mivel teteje nincs hamar elpárolog a víz, nagyon csúnyán látszik a vízkő az üvegen, ugyhogy minden vágyam egy műanyag tetős aksi.
2015. nov. 21. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a világítás gagyi,szűrő még elmegy,viszont én a müanyag teteje miatt megvenném.Bár mintha az auchan-ben 15000-ért lett volna 54 literes szett
2015. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, h a tetőbe egy db 15 w os fénycső van, ami alatt szinte semmilyen növény se marad meg. Ha zavar a vízkő ragaszd végig fekete szigetelőszalaggal az üveg tetejét. a szűrés még talán el is menne ha nem telepítenéd túl.
2015. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már egy éve felhagytam az élő növényekkel, csak a gond volt velük. a szigetelőszalagos megoldás már megvolt, de olyan igényes díszeket szereztem be az évek alatt, hogy már megérdemel egy szép külső megjelenést az akvárium. a jelenlegi csiptetett világitónál is ledes megoldást használtam miután kiment a neon cső, lehet ezt is átalakitom majd.


néztem csak sima akváriumot tetővel, kelékek nélkül 18 ezernél nem találtam olcsóbbat a neten, 21ért 60literes van, azért gondoltam hogy jó lesz ez mert így megkapok mindent, ha nem válnak be akkor használoma régi cuccokat. ha az aksi méreteit nézzük 54 literes kéne legyen nem gondolom hogy 9 liter veszik el az ív miatt.

2015. nov. 21. 09:55
 4/4 A kérdező kommentje:

gondolkodom még azon is, hogy kell e nekem az íves akvárium, nem e torzit nagyon, tapasztalatok erről?

lenne ugyan ez a csomag nem íves változatban: [link]

vagy ez ledes vilagitással és akkor nincs gondom az átalakitással: [link]

Jelenleg ilyen szűrőm van: [link]

2015. nov. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!