Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Guppi hasánál a feketés...

A Guppi hasánál a feketés folt mit jelent? Nem vagyok benne biztos, hogy vemhes e? Esetleg aki jobban ért hozzá, nekünk ez az első akváriumunk! Teszek fel képet is, amint rájövök, hogy, hogy kell.

Figyelt kérdés

#hal #vemhesség #guppi #guppi terhesség
2015. nov. 23. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

képfeltöltés.hu


Amúgy valószínűleg terhes.

2015. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. nov. 23. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, terhes.
2015. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van :) és akkor nagyon jóóóóóó!!!!
2015. nov. 23. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes :) Amikor már nagyon fekete a terhességi folt akkor tedd külön valamibe (lehet vásárolni szülőszobát az akvarisztikai boltokban DE egy borkánba is különteheted, de csak kicsi időre ), miután születtek kicsik, azután az anyukát tedd vissza az eredeti akváriumba !! Ezt még leírom : A szülés után lehetséges, hogy elpusztul a hal. Remélem segíthettem !!
2015. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki segített nekem valamilyen formában! Már beszereztünk egy "szülőszobát" is :D most már csak várom, hogy történjenek a dolgok :D
2015. nov. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!