Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam itthon egy régi...

Találtam itthon egy régi szűrőt. Garnélás akváriumhoz elég lenne?

Figyelt kérdés

A szűrő legalább 10 éves, egy kicsi akvához használtuk még annó.

Ez van ráírva:

AquaEl

FAN Mini

230V 50Hz 2.2W

Qmax= 260l/h



2015. nov. 24. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen függ az akvárium méretétől, és a garnélák számától, de egy kis csapat garnihoz egy 20 literesbe megteszi.
2015. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a bibi, hogy ami akváriumot hoznak nemsokára, az 100 literes. :S Ahhoz gondolom már kicsi lenne.
2015. nov. 24. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanannyi garnélát veszel mint 20-30 literre akkor ez is elég. :) A szaporulattal kell majd valami kezdened.
2015. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de lehet, hogy akkor beruházok egy nagyobb teljesítményű szűrőre. Melyik jó egy ilyen akvába? A közelben a Campona van, a ZooDom-ban találok megfelelőt? Vagy inkább használtan vegyem?
2015. nov. 24. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél a 100 literesbe tartani.
2015. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp gerincteleneket szeretnék, emiatt kérdeztem a garnélát. Halakba mégegyszer nem kezdek bele, volt már kicsi és nagy aksim is, és egyre jobban érdekelnek a kis rákfélék. :)
2015. nov. 24. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak mert akkor nem lesz szükséged erős mechanikai szűrésre, garnélákhoz elég szivacsszűrő is.
2015. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!