Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a garnéla a hátán úszik az...

Ha a garnéla a hátán úszik az gondolom nem jelent jót, de mitől lehet, mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Kb.30 perce csinálja.
2015. nov. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam háton úszni. Gondolom, unja a mellúszást.
2015. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

csináld ezt és akkor minden rendben lesz:

1. serpenyőben hevíts fel vajat és forgass bele apróravágótt petrezsejtmet,foghagymát

2. vedd ki a garnélát a vízből és rotyogó forro vízben főzd meg

3 a megfőzőt garnálákat 2-3 percig piritsd át a perezsejmes foghagymás vajas mártáson és forgasd bele öket jól .

4. rizsel vagy burgonya körettel tálalva isteni :D

2015. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Egy darab garnéla soványka vacsora. Előbb szaporítani kellene. Bocsánat, tenyészteni. A szaporítás errefelé csúnya szónak számít. :)

2015. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy látom már mindenhol nyomorékok vannak,már mind1.
2015. nov. 27. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed állatorvoshoz?
2015. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mérgezésre utalhat. Csinálj egy 40%-os vízcserét.
2015. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háth kösz a válaszokat,a nyomorékozásért bocsi XD am nem cseréltem vízet,most láttam/értem haza,am reggelre semmi baja nem volt,most egy kövön áll és mintha peték lennének a pocakján.Lehet ezért úszott a hátán.Nem tapasztaltam még ijen jellegű úszás módot még garninál,igaz vagy 3-4 hónapja vannak meg,csak azért akartam segítséget kérni.
2015. nov. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!