Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyöngy gurámit lehet neonhalak...

Balázs20010526 kérdése:

Gyöngy gurámit lehet neonhalakkal együtt tartani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet. De nekem nem tetszik a kettő együtt. A gurámit inkább valami nyugodt, lassan úszkáló rajhallal tudom elképzelni.
2015. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például? Tudsz ilyen fajokat írni
2015. nov. 29. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Vörös karcsú díszmárna, ők békés lassan úszkáló halak. 1 hímre 2 nőstény, szeretik a társaságot bár nem mondanám őket rajhalnak... Nekem a Méz gurámikkal vannak együtt, nem csipkedősek, a gurámik tapogatóit nem bántják. Ékfoltos razbóra, ők kimondottan rajhalak, minimum 9-10 db kell belőlük, akkor érzik jól magukat. Szépek békések, nem csipkelődnek.

Schubert díszmárnája, szép hal, belőlük is kell 6-7 db, rajhal, jól be tud illeszkedni társas aksikba.

Egyébként páncélosok mehetnek alulra, középen a felsorolt halak közül bármelyik vagy nézelődj itt: [link] Igazából a halak száma attól függ mekkora az akváriumod. Az igényeiket is nézegesd meg, hogy passzolnak-e a Gyöngy gurámiéhoz: [link] jó keresgélést. ha pedig kérdésed van akkor inkább itt tedd fel mint a kereskedésben, vagy miután már megvetted a halakat.

2015. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. nov. 30. 16:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem gyöngy gurámit lehet sziámi harcos hallal tartani? Előre is köszi.
2015. nov. 30. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindketten labirint-kopoltyúsok, a sziámi pedig nem éppen békés hal. Nehéz olyan kifogni ami nyugodt és nem kötekszik. A betta megtépkedheti a gurámi úszóit vagy a kis tapogatóit, ami még rosszabb.
2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!