Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így működne?

Ez így működne?

Figyelt kérdés
Kerti tavat csinálnék,de a víz csak 30-40 lenne benne.Ez ugye befagy télen,ezért olyan állatokat raknék bele,amik ki tudnak mászni a szárazra kitelelni.A partot berendezném nekik téli bújókkal.Az állatok,amikre gondoltam:Ékszer teknős,tavi békák,bordás gőte-utóbbival kapcsolatban van egy második kérdésem is,mennyire hidegtűrő faj?
2015. dec. 1. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

30-40 hektoliter víz vagy 30-40 kiskutya lenne benne?

Olvasgass még egy kis alsós biológia könyvet, ennyire nem lehetsz ostoba...

2015. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évente vehetsz új állatállományt így.. Ezt csak úgy megjegyzem. Leírhatnám nagyjából 15pontban miért bukó ez a projekt de nincs kedvem össze szedni. A gőtédről csak annyit, h Spanyolországban él, és nem alszik téli álmot! Szerinted mennyire hidegtűrő?
2015. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

Egy apró változtatással teljesen működőképes lenne: nem neked kéne telepíteni bele az állatokat, hanem hagyni, hogy az őshonos fajok megtalálják maguktól. Békád biztosan lenne, és a pettes gőte sem irreális. Ha nagyon nagy mázlid van és jó helyen laksz, akár mocsári teknős is költözhet hozzád.


Esetleg ha hajlandó vagy foglalkozni vele, az ékszerteknős is megoldható, viszont alaposan körbe kell keríteni a tavat és lakásban(pincében) kell teleltetni.

2015. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.A bordás gőtét csak azért kérdeztem,mert állítólag vannak állatok,amik bírják a hideget is,még ha melegebb éghajlatról is származnak.Gondoltam hátha tud valaki bővebb infót erről.

Első válaszoló,már megbocsáss,neked soha nem volt még olyan,hogy figyelmetlenségből nem írtad oda valahova a mértékegységet? Gondolkozz,mielőtt élből leostobázol valakit.Te is kaphatsz ilyen megjegyzést mástól,gondolom az már nem annyira tetszene.

30-40 cm magas vízre gondoltam.

2015. dec. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!