Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy győzzem meg anyát arról...

Hogy győzzem meg anyát arról hogy tudnék vigyázni egy hörcsögre?

Figyelt kérdés
14/f vagyok és szeretnék egy hörcsögöt van hozzá ketrecem meg forgács minden csak anya nem akarja mert szerinte nem etetnem itatnam takaritanám.hogy tudnám meggyőzni arrol hogy tudnék a hörire vigyázni?
2015. dec. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél ki szakirodalmat könyvtárból, a neten hagyj megnyitva höris szakoldalakat, fb-on kedvelj be hörcsögtenyésztők oldalát, stb. Lássa anyukád, hogy tényleg szeretnéd, és hogy felelősségteljes vagy.

Én 15 éves vagyok, most halt meg a hörink 2 és fél év után :/ (szombaton megyek utánpótlást nézni)

Nekem pl mikor látta, hogy ezeket csinálom, belement, és ő is nagyon megszerette :)

2015. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor vegyél állatot ha tényleg akarod. Ha csak egy kicsit is felmerül benned, hogy anyukádnak talán mégis igaza lehet akkor várj vele még pár évet. Ha ez csak egy semmiből jött, spontán ötlet akkor később meg fogod bánni, mert nem lesz kedved takarítani, etetni, stb. csak az első napokban lesz érdekes... viszont ha már régóta szeretnéd és biztos vagy abban, hogy tudod gondozni akkor állj anyukád elé és mond el, hogy érzel magadban annyi felelősséget, hogy... bla-bla-bla. :D Amúgy rossz kategóriába írtál, de m1 itt is kapsz választ.
2015. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
Van oka a bizalmatlanságra?
2015. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külőnösebb nincs.Rádásul van két tesóm ér rájuk is szoktam vigyázni
2015. dec. 7. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig győzködd,még nem engedi
2017. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!