Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 100 literes akiba tehetek...

Petcu Emil Robert kérdése:

Egy 100 literes akiba tehetek valamilyen folyami halakat. Domolykora vagy marnakra vagy ilyensmikre gondoltam. Valami vélemeny?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nekik kicsi, a hazai halak közül csak néhány kis termetű faj tartható benne, pl. tüskés pikó, kínai razbóra, de ezeket ne rakd össze a fátyolfarkú aranyhalakkal, mert összecsipkedik őket. Az gondolom mondanom sem kell, hogy trópusi halak mellé sem rakhatod őket.

2015. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vegul le mondtam a tropusiakrol....
2015. dec. 28. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
nem írtál semmit a szűrésről, de 2 arany is bőven piszkít, egy belső szűrő nem elég hozzájuk. Szóval sztem felesleges bármit is tenni mellékjük.
2015. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szuro egy 450literes akvariumhoz valo...legalabbis azt irja rajta hogy max 450liter.Levogozteto pedig van kulso es belso is.
2015. dec. 28. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mind 1 mi van ráírva, az csak az átmozgatott víztömegre vonatkozik, nem azt jelenti h képes biológiailag megszűrni. Egy apró szivacs nem fog megszűrni 100 litert ha 2 aranyhal lakja.
2015. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd le a pontos fajtáját a szűrőnek, megmondom hány literhez elég.
2015. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
AQUAEL model FAN-2plusz
2015. dec. 29. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem lesz elég 2 aranyhalhoz, nagyon mütyűrke benne a szivacs. Barkácsolj rá egy nagyobb szivacsot, mert nem fogja bírni lebontani az ammóniát, nitritet.
2015. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!